П`ятниця, 23.08.2019, 13:03

Соціальний КОЛОСОК

Вітаємо Вас на сайті Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів!

Все більше пригріває весняне сонечко, закликаючи до тісного спілкування з Природою. А в неформальному спілкуванні під час різноманітних конкурсів, екскурсій, біологічних гуртків створюються особливі умови для розвитку пізнавальних інтересів та здібностей кожної дитини. Саме з цією метою учні нашої школи беруть активну участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок"

Журнал "Колосок" (передплачує учениця 7 класу Кудімова Аміна, починаючи з 2011 р.) та газета "Колосочок" допомагають школярам готуватись до конкурсу.

Всі бажаючі мають змогу переглядати електронні версії журналу "Колосок".

До речі, Лажівська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. нагороджена грамотою ЛМГО  Львівського інституту освіти за значний внесок у організацію і проведення природничого інтерактивного конкурсу "Колосок" та популяризацію природничих предметів у школі впродовж 2012-2013 навч. року.

Надаємо Вам посилання для вільного доступу до електронних версій усіх журналів "Колосок" (2006-2013 рр.) і газет "Колосочок" (2012-2013 рр.)