П`ятниця, 18.01.2019, 21:59

20 квітня 2018 року оголошено Всеукраїнським суботником. Територія закладу, клумби, сад були приведені у порядок, сяяли чистотою та весняною свіжістю. Крім того, старшокласники доклали зусиль, щоб біля пам'ятника загиблим воїнам теж було прибрано та охайно.

До Дня цивільного захисту, який проходив 19 квітня, у закладі освіти організовано заходи: перегляд відеофільму (для старшокласників) та повчального мультфільму (для 5-7 класів), евакуація із приміщення, надання першої долікарської допомоги та спортивні змагання.

Відповідно до статті 20 Кодексу цивільного захисту України та План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях та закладах освіти серед працівників було проведено спеціальне об’єктове навчання за темою: "Порядок ліквідації пожежі у приміщенні школи".   Фото: заміна.

До Міжнародного дня Землі спільно з сільською бібліотекою відбулася екологічна експедиція "Таємничими стежками" для учнів 5-7 класів.

Фото: заміна. "Майбутнє лісу - у наших руках" - під цим гаслом старшокласники закладу освіти здійснили посадку саджанців дерев. Адже й справді, ці маленькі "прутики" у майбутньому стануть величним дубовим лісом.

Учні та працівники закладу освіти долучились до щорічної весняної акції "Чисте довкілля".

Фото: заміна. Напередодні Великодніх свят відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської райдержадміністрації зробив для закладу освіти гарний подарунок - саджанці фруктових дерев. Маємо надію, що через деякий час вони принесуть для школярів щедрий урожай.

З приходом весни усе чекає оновлення, краси, свіжості. З метою благоустрою території закладу освіти учні та працівники дружно взялися за роботу.

Стало традицією напередодні Великодніх свят у закладі освіти проводити виставку - конкурс композицій серед учнів 5-11 класів. Кожен виріб вразив своєю оригінальністю, технікою виконання та своєрідністю бачення прекрасного.

Традиційно проходять щорічні огляди художньої самодіяльності. Юні артисти представили наш заклад освіти і показали свої таланти у вокальному співі, танці та читанні поезій.

Фото: заміна. З нагоди 1030-ї річниці Хрещення Русі в закладі освіти було організовано змістовну тематичну виставку буклетів та проведено години спілкування.

У кожного з нас весна асоціюється з молодістю, красою, пробудженням, мріями. Саме під назвою "Мріє, не зрадь!" в закладі освіти було представлено літературно-музичну композицію, присвячену творчості Лесі Украінки, для якої весна стала найулюбленішою порою року.

Щороку в березні місяці українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина – Т.Г.Шевченка. До цієї події долучились і школярі Лажівської школи, які взяли участь у вікторині «Чи знаємо ми Шевченка?». Учасники заходу з великим задоволенням відповідали на запитання про творчість великого Кобзаря. Переможцем вікторини стала Кручок Катерина, а найактивніші учасники отримали невеличкі подарунки.

Весна - найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень; гаї перегукуються  голосним пташиним співом. Прийшла весна, а разом з нею - Міжнародний жіночий день. Свято половини людства, а ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом - жінок!  Фото: заміна.

Народна мудрість говорить: "Відберіть у народу все – і він все може повернути, а відберіть мову – і він ніколи вже не створить її". І це справді так, адже знання рідної мови – це показник духовності народу. Не буде мови - не буде народу. Хіба щось може бути страшніше? З метою популяризації рідної мови, вшанування її краси, милозвучності та багатства, сьогодні, у Міжнародний день рідної мови, працівники та учні взяли участь у написанні "диктанту єдності", переглянули літературно-музичну композицію, ознайомилися з літературою про красу українського слова.

На шляху до незалежності український народ часто втрачав своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку за гарне майбутнє нашої держави стали і герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом у 2014 році, заплативши за перемогу надвисоку ціну - власне життя. Небесна Сотня - це найсвятіший образ новітньої України. В цей день памяті та скорботи у закладі освіти було проведено виховний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки», де всі присутні вшанували память полеглих за наше світле майбутнє.

Далі