П`ятниця, 23.08.2019, 13:10

Шановні колеги, вітаємо Вас з Днем вчителя! Бажаємо Вам акуратних зошитів, доглянутих класів, ненудних уроків, розуміння колег, менше перевірок, більше посмішок і квітів. Нехай робота не приносить Вам втоми. Хороших, добрих, творчих Вам учнів. Зі святом!

Традиційно у першу неділю жовтня відзначається особливе свято – День працівника освіти. Вітаючи своїх наставників, одинадцятикласники підготували вірші, пісні та слова подяки на їх честь. Також цього дня у школі було організовано день учнівського самоврядування.

З метою популяризації та подальшого розвитку дитячого туризму 27 вересня на території Поповецького лісу ( урочище "Новики") було проведено районне Свято туризму. Учні нашої школи взяли участь у змаганнях і в запеклій боротьбі здобули ІІ місце. Також учасники свята долучилися до екологічної акції "Збережемо ліс".

Фото: заміна. Учні та працівники школи долучились до акції "Допоможи солдату".

День партизанської слави України щороку відзначається 22 вересня. Це свято створене, щоб не забувати українських військових, які воювали з фашистськими окупантами. Дату свята, до речі, обрано не випадково. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні. І в честь такого свята у школі було проведено урочисту лінійку "Згадаймо їхні імена...".

Фото: заміна. В рамках святкування Міжнародного дня миру 21 вересня у школі було організовано флешмоб "Голуб Миру" та проведено уроки миру.

Осінь - пора збору врожаю. От і учні Лажівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів дружно взялися до справи. На шкільній навчально-дослідній ділянці були посаджені картопля, морква, столові буряки, які школярі вирощували протягом весни-літа. Цьогоріч було зібрано непоганий врожай! Тепер наші діти будуть смакувати борщем та пюре із картоплі, вирощеної власними руками.  Фото: заміна.

З нагоди 80-річчя утворення Хмельницької області у школі було проведено годину спілкування "Відома і невідома Хмельниччина" та організовано тематичну виставку "Рідний край - гордість моя".

Фото: заміна. В честь пам'яті про видатного українського письменника та мудрого педагога Миколи Магери 8 вересня в приміщенні сільської бібліотеки відбулися традиційні вересневі Магерівські читання.

Спорт - одне з найулюблініших занять наших учнів. А тому, відзначаючи з 04.09. 2017 по 08.09. 2017 Олімпійський тиждень, вони взяли активну участь у його проведенні.  Фото: заміна.

Традиційно новий навчальний рік розпочався Першим уроком, тематика якого "Україна - європейська держава", яка є особливо актуальною в наш час.

На серці радісно і сумно трішки нині,

Скінчилась літа сонячна пора.

У всій великій, вільній Україні

До школи поспішає дітвора!

Картинки по запросу привітання до 1 вересня

Свято 1 вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у вузі, а, може, молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня -  це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку. Отже, з нагоди Дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони -  це сила!

30 серпня 2017 року відбулося засідання методоб'єднання вчителів природничо-математичного циклу. Голова МО Гуменюк Л.В. прозвітувала про підсумки роботи за минулий навчальний рік. Також було обговорено завдання на 2017-2018 навчальний рік та підведено підсумки здачі ЗНО 2017 і ДПА. Під час засідання члени МО звернули особливу увагу на зміни у навчальних програмах для 5-9 класів та особливості психологічного супроводу учнів 5 класу.   Фото: заміна.

Фото: заміна. 29 серпня 2017 року відбулося засідання методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Було розглянуто та обговорено низку питань, а саме: про підсумки роботи МО за минулий навчальний рік та завдання на 2017-2018 навчальний рік, про методично-правове забезпечення, про зміни в навчальних програмах для 5-9 класів, про результати ДПА та ЗНО.

Прапор – це державний символ,

він є в кожної держави;

це для всіх – ознака сили,

це для всіх ознака слави.

Синьо-жовтий прапор маєм:

синє – небо, жовте – жито;

прапор свій оберігаєм,

він – святиня, знають діти.

УРААА! ЛІТО!

Всі ми пам'ятаємо фразу «Літо – це маленьке життя». Напевно, тому діти та ми з таким трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів і ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати і просто відпочивати. Літо – це період відпусток, поїздок на дачу, веселого вереску дітвори у дворах і на пляжах. Літня відпустка – це те, заради чого дорослі працюють цілий рік, а літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного школяра. І стільки всього хочеться встигнути і спробувати за ці короткі три місяці літа!!!

28 червня наша країна відзначає День Конституції, 21 рік тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Щоб ознайомити школярів з їх конституційними правами і обов’язками Лажівська сільська бібліотека запросила на годину спілкування «Конституція – оберіг нашої держави» учнів місцевої школи. Бібліотекар Іващук О.В. та вчитель правознавства Гринчук Л.О. розповіли , що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною, що кожен має право на повагу до його гідності. Юні українці зрозуміли, що Основному Закону України – Конституції – повинні підкорятися всі , сумлінно виконувати все , що вимагає Закон.  Фото: заміна.

У суботу, 24 червня 2017 року, у школі відбулося свято "Випускник-2017". З вітальними словами звернулися до випускників та всіх присутніх  директор школи В.М.Кручок, класний керівник Швець Н.В., перша вчителька, батьки. Цьогоріч шестеро одинадцятикласників школи вирушили у доросле життя.

Далі