П`ятниця, 18.01.2019, 21:57

Фото: заміна. Атестація педагогів - обов'язкова складова підвищення фахового рівня будь-якого вчителя. Тому сьогодні, 22 березня, відбулося чергове підсумкове засідання атестаційної комісії вчителів Лажівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів.

З 20.03.2017 року розпочався місячник "За чисте довкілля", мета якого прибрати територію школи, сад, місця  пам'яті  після зимових холодів. Учні школи дружно взялися за роботу.

Сьогодні, 22 березня, відбулося засідання учнівського самоврядування. Члени учкому обговорили план проведення місячника "За чисте довкілля". "Міністерство освіти" підвело підсумки навчання учнів за ІІІ чверть. Також було обговорено план проведення Дня здоров'я у школі.  Фото: заміна.

21 березня відзначається Міжнародний день лісів, або Всесвітній день захисту лісів. Основним завданням Міжнародного дня лісу є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем, їх дійсного стану, розроблення основних заходів їх захисту та відновлення.

Всесвітній день лісівництва святкується у день весняного рівнодення, що за традицією вважається першим днем весни і символом нового життя та нових починань. Безперечно, багата наша подільська земля на гаї, ліси. Але якщо це все постійно не підтримувати,не поновлювати, то вистачть цього багатства ненадовго. На заклик місцевого лісового господарста учні нашої школи зреагували відразу. Сьогодні ними було посаджено молоді деревця, які будуть радувати нас своєю красою. Хай зростає великий і могутній ліс!

Фото: заміна. До "скарбнички" добрих справ, які роблять наші учні, додалася ще одна: разом з рятувальниками вони витягли із стічної ями чотириного друга, який вже декілька днів там сидів без їжі.

Погідне березневе сонце зігріває не тільки природу, стомлену зимовими холодами, а й наші душі, адже у цьому місяці українці відзначають Шевченківські дні. У нашій школі організовано виставку літератури та випущено інформаційний бюлетень про життя і творчість Великого Кобзаря.

Вітаємо усіх жінок з 8 березням!
До Вас посміхається ранок весняний
Даруючи чистих небес голубінь.
Ви завжди прекрасні, кохані, жадані,
Серця зігріває Ваш погляд ясний.
Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день – королеви весни.

Фото: заміна. Жіноче свято - це свято Весни і Сонця, першої травички і весняних квітів. Усі з нетерпінням чекають весну, щоб висловити свою шану і любов до Жінки.

Учні школи підтримали благодійну акцію "Подаруй книгу дитині Донбасу".  Фото: заміна.

2 березня у кінокультурному центрі відбувся творчий звіт художньої самодіяльності. Це дуже відповідальний та яскравий захід, адже юні артисти мали можливість продемонструвати свою сценічну  майстерність, вокальні здібності. Нашій школі є ким пишатися, адже серед учнів є багато юних талантів.

24 лютого в приміщенні Старокостянтинівської районної бібліотеки відбулася зустріч з видатними письменниками, громадськими діячами братами Капрановими, які презентували книгу "Забудь - річка". Затишна атмосфера, створена письменниками, зачарувала слухачів. Вони ніби самі заглибились у вир подій твору. Вражені та щасливі від спілкування, відвідувачі презентації віддячили авторам бурхливими оплесками.

Фото: заміна. Учні школи взяли участь у Всеукраїнській грі "Puzzle". Бажаємо юним учасникам перемоги.

Учні, вчителі та працівники школи в глибокій скорботі схилили голови перед Героями Небесної Сотні і вшанували пам'ять про них під час лінійки-реквієму "Герої не вмирають.... Просто йдуть...".

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. У школі було проведено годину творчого спілкування "Мова моя солов'їна", також в цей день учні взяли участь у акції "диктант єдності". Крім того, сільський бібліотекар Ольга Іващук продемонструвала презентацію про роль мови в житті кожної людини та організувала виставку літератури "Мова - духовний скарб нації".

15 лютого - День виведення військ з Афганістану. У школі було проведено годину інформування, випущено інформаційний бюлетень "Афганістан - наш біль і пам'ять" та організовано сільським бібліотекарем Іващук О.В. книжкову виставку "Афганістан без права забуття".

Далі