П`ятниця, 18.01.2019, 21:47

На завершення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" школярі зробили гарну справу: посадили 2000 саджанців хвойних дерев. Нехай буяє ліс молодими деревцями на радість усім нам!

Фото: заміна. З 18 по 20 квітня у школі проходила виставка Великодніх композицій «Христос Воскрес, воскресне Україна». Різнобарв'я кольорів, крашанок, квітів нагадали усім, що незабаром одне з найбільших християнських свят - Великдень.

Час невпинно наближає нас до травневих свят, найбільше з яких - День Перемоги. Ми, сучасне покоління, низько схиляємо голови перед безцінним подвигом нашого народу. Що ще ми можемо зробити, чим виразити свою вдячність? Волонтерський загін "Турбота" та "Спадкоємці Перемоги" долучилися до благоустрою території біля обеліска загиблим воїнам - односельчанам.

Відгукнувшись на лист Хмельницької обласної Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, учні та працівники школи надали благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування, засобів особистої гігієни та миючих засобів. Усе це доставлено у відділ освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА.  Фото: заміна.

11 квітня у 6 класі була проведена виховна година на тему: "Яке значення має для людини сім'я ?"(класний керівник Мурка Л.В.). Під час бесіди учні дізналися про цінність сім'ї, про виконання сімейних обов'язків. Обговорили та вивчили  важливі правила сімейного життя.

Позашкільна освіта є складовою системи безперервної освіти, визначеної Конституцією України, законами України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", і спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, учнів і слухачів, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні. Позашкільна освіта здобувається громадянами у позаурочний та позанавчальний час у позашкільних навчальних закладах та інших навчальних закладах.  Тому з початку навчального року у школі  працює гурток «Спортивного орієнтування», керівником якого є Кіра М.В.. Учні школи із задоволенням відвідують його. Під час занять діти дізнаються багато корисного та цікавого, навчаються розпалювати вогнище, орієнтуватися на відкритій місцевості.

Фото: заміна. 8 квітня відбулося засідання вчителів ШМО суспільно-гуманітарного циклу. Було розглянуто низку питань. Особливу увагу приділили опрацюванню нормативно-правової бази щодо складання ДПА. На засіданні були розглянуті та затвердженні завдання для ДПА  учнів 9 класу.

8 квітня біля школи та у шкільному саду кипить робота. Учні та працівники закладу організовано вийшли на суботник з благоустрою території.

Здоров’я людини – це найцінніше, що є у неї. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві, ні слава. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Людина зобов’язана берегти своє здоров’я змолоду, адже саме здорова людина формує сильну націю. Кожен рік у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я. В цей день традиційно обговорюються найгостріші проблеми охорони здоров’я, що стоять сьогодні перед людством, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя і приділяти більше уваги профілактиці захворювань. Міжнародний день здоров’я в 2016 році  відзначали 7 квітня. У цей день в нашій школі відбулося спортивне свято «Веселі старти». Діти весело змагалися і відпочивали. По закінченню свята всі учасники отримали солодкі подарунки.

Щорічна акція "За чисте довкілля" триває. Учні школи активно беруть участь.

Своєрідним іспитом на професійну компетентність та фахову майстерність для педагога є атестація педагогічних працівників. Пройти її має кожен учитель раз у п'ять років. Сьогодні, 23 березня, атестувалися наші колеги: В.М.Кручок, Р.О.Рура та М.В.Коротун, з чим ми їх і вітаємо.

Чистота, порядок та затишок - запорука гарного самопочуття і доброго настрою. А якщо мова йде про чисте довкілля, то це питання має бути завжди на першому місці. Працівники та учні школи активно долучилися до участі у щорічній акції "За чисте довкілля", організованої Старокостянтинівською районною державною адміністрацією.

17 березня у школі було проведено Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру". Юні математики прийняли активну участь.

ДАЛІ