П`ятниця, 23.08.2019, 12:59

День Соборності України - свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-української Народної Республіки (1919 р.) У зв'язку з цим у школі було проведено урочисту лінійку "В нас єдина держава - ми єдиний народ". Більш ширшу інформацію учні дізналися із інформаційного бюлетня "Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя". Виставку літератури організувала сільський бібліотекар Ольга Іващук.

Учитель, який не просто навчає, а й плідно працює, збагачує власний досвід і педагогічну скарбницю своїх колег, - справді творча і яскрава особистість.

Вітаємо переможців постійно діючої виставки "Освіта Хмельниччини на шляху реформування"

Гринчук О.А., Гринчук Л.О., вчителі історії, посібник "Практикум "Історія України. 7 клас" (ІІІ місце);

Гуменюк Л.В., вчитель біології, електронний посібник "Екологія. 11 клас" (ІІІ місце);

Ярощук Л.А., вчитель хімії, посібник "Хімічна абетка" (ІІІ місце);

Ярощук Л.А., творча група вчителів хімії, посібник "Уроки хімії. 8 клас" (ІІмісце);

Простапюк О.О., творча група вчителів ХЕЦ, посібник "Уроки образотворчого мистецтва. 7 клас" (І місце).

Бажаємо подальших успіхів, творчої наснаги.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки книги"

Результат пошуку зображень за запитом "картинки з водохрещем" Від щирого серця вітаємо вас з світлим християнським святом – Водохрещем. Для нас це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань. Христос Хрещається!

Ось так, зовсім непомітно, без звичних морозів та снігу, наблизився до нас Святий Миколай. Малеча чекає - не дочекається його чарівних подарунків і добрих побажань. У нашу школу чарівний гість "завітав" не один, а з веселими казковими героями, дзвінкоголосими щедрувальниками та пухнастими сніжинками. Отже, вдалий початок новорічних та різдвяних свят є. Тож вітаємо!

Під час проведення тижня правових знань школярі "відвідали" інформаційний лекторій на тему "Хочемо знати свої права". Його метою стало ознайомлення дітей з основними правами, визначеними у Конвенції про права дитини, та обов'язками, які вони мають. Також свої знання учні продемонстрували в ході вікторини та у виставці малюнків на тему "Знай свої права!"

07 грудня 2015 року відбулися шкільні змагання, приурочені Дню Збройних Сил України. У змаганнях взяли участь команди "Забійна сила" та  "Екстрім". Учасники  випробовували свої сили на швидкість, кмітливість, спритність. У запеклому двобої  сильнішою виявилась збірна 8, 9, 11 класів.  Фото: заміна.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ !

Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко, переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. Свято Збройних сил України - це данина пам'яті тисячам воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. У день свята з відчуттям глибокої шани і вдячності щиро вітаємо усіх захисників! Бажаємо міцного здоров'я, сімейного затишку, мирного неба над головою.

Перше грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У школі було організовано конкурс малюнків "Не дай СНІДу шанс", випущено інформаційний бюлетень "Це повинен знати кожний" та проведено практичним психологом Божок Л.В. години спілкування "ВІЛ/СНІД. Умій себе захистити".

Наш найсвятіший обов'язок сьогодні - зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. Вшановуючи пам'ять про жертви голодомору та політичних репресій, у школі відбулася лінійка пам'яті "Пам'ять вічна".

27 листопада у школі відбувся інтерактивний природничий конкурс "Колосок - осінній -2015". Діти взяли активну участь у ньому. Бажаємо перемоги!   Фото: заміна.

З 25.11.15 по 10.12.15 в навчальних закладах району проходить Всесвітня акція "16 днів проти насильства". В нашій школі акція розпочалася конкурсом малюнків "Ні - насильству в сім'ї!". Учні 5-7 класів прийняли активну участь у цьому конкурсі. Для старшокласників були проведені години психолога та години інформування "Діти України проти насильства", "Умій себе захистити".

Фото: заміна. З 23 листопада розпочалася атестаційна експертиза школи. З привітальним словом до колективу звернулися головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спору Василь Іванович Шостак та члени комісії.

ДАЛІ