П`ятниця, 23.08.2019, 13:22

шкільні події

До Міжнародного дня рідної мови учні нашої школи переглянули презентацію "Багатство української мови", а старшокласники написали диктант "Не бійтесь заглядати у словник.." і показали навички грамотного письма.

Вшановуючи пам'ять Небесної сотні, учні і вчителі школи стали учасниками лінійки-реквієму і низько схилили голови на знак шани і жалю за загиблими Героями. Вічна їм пам'ять. Герої не вмирають...

Фото: заміна. У зв'язку з напруженою ситуацією, яка склалась в Україні, з метою уникнення небезпеки, яка може загрожувати учням, 18.02.2015 р. у школі було організовано перегляд відеофільму "Дії населення у надзвичайних ситуаціях"

15 лютого відзначають скорботний День пам'яті воїнів-афганців. Сьогодні ми з вами дізнались про події, героїв цієї страшної війни. Нам дуже хочеться, щоб поезії, розповіді вистраждані в Афганістані і про Афганістан, пройшли крізь ваші юні серця, і ви зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна.

Будь-яка медаль має дві сторони. Так і мережа Інтернет має як позитивний, так і негативний вплив на наше життя. Розглянути ці впливи і навчитися оберігати себе від недоліків мережі – такі питання розглядалися під час проведеного в школі 10 лютого дня безпечного Інтернету.

04.02 в 5 класі класним керівником Муркою Л.В. було проведено виховну годину "Розум без знання, що колос без зерна". Мета заходу: стимулювати роздуми учнів про роль навчання у житті людини, формувати переконання про знання як неоціненний скарб, запобігати спаду інтересу учнів до навчання.  Фото: заміна.

23 січня 2015 року практичним психологом Божок Л.В. було проведено заняття зі здібними та обдарованими учнями. Креативність мислення, пам'ять, увага - все це допоможе юним даруванням у подальшому розвитку їх здібностей та сміливих кроків у країну знань і вмінь.

24.12.2014 року на базі Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.  Захисти робіт супроводжувались презентаціями. Відбулося активне спілкування між учасниками конкурсу. Члени МАН, які вибороли І місця, представлятимуть на ІІІ (обласному) етапі конкурсу.

Учениця 11 класу нашої школи Зайшла Дарина виборола І місце в номінації "Хімія та біологія", з чим її і вітаємо.

21 грудня олімпіадою з фізики завершився ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Вітаємо

- Цимбалюк Катерину, ученицю 9 класу, за зайняте І місце з географії та ІІІ місце з математики;

- Проказюк Ладу, ученицю 8 класу, за зайняте ІІІ місце з української мови та ІІІ місце з англійської мови;

- Поліщук Олександру, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце з української мови;

- Смолін Поліну, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце з екології.

Цьогоріч закінчення І семестру співпало зі святом Миколая, якого діти дуже чекали, тим більше, що попереду довгоочікувані канікули. Свято Миколая - це свято, коли всі бажання здійснюються. І до нашої школи Миколай завітав 19 грудня. Діти отримали багато задоволення, позитивних емоцій. З вітальним словом звернувся до всіх присутніх священник місцевої церкви і вручив дітям солодкі подарунки, побажав успіхів у навчанні, мирного неба над головою. а ще учні отримали вітання від працівників агрофірми "Кернел", за що щиро вдячні. З піднятим настроєм, табелями та подарунками всі учні відправились на відпочинок.

18 грудня на базі Пашковецького НВК проходив І тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2015" (номінація "Хімія"). В конкурсі взяли участь - Дух Н.А. (вчитель хімії Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Ярощук Л.А. (вчитель хімії Лажівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів). Конкурсанти показали себе у випробуваннях:

- презентація себе;

- проведення "Майстер-класу";

- тестування з фахової майстерності;

- виконання творчого завдання;

- ведення особистого блогу.

Любов Андріївна була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Бажаємо успіхів в подальшій праці.

Усі в нашій школі - патріоти. Учні та педагогічний колектив долучилися до благодійної акції "Новорічний подарунок воїнам АТО"

Щорічно 3 грудня відзначають Міжнародний день інвалідів. Тому з метою підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями цього дня в нашій школі був проведений урок доброти під назвою: "Головне - людина, а не її інвалідність".

Фото: заміна. 1 грудня визначено Всесвітнім днем порозуміння з ВІЛ-позитивними. У зв'язку з цим у школі відбулися години психолога, конкурси малюнків, години спілкування.

Жовтень-листопад