П`ятниця, 23.08.2019, 14:07

Яблучка рум'яні у саду шкільному.

Дружно їх збирає шумна дітвора.

Сонечко сіяє великому й малому.

Подарунки шле ясна пора.

На виконання спільного Положення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА, Хмельницького обласного відділення НОК України, наказу управління освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА №352-од від 16.08.2013 р. «Про проведення у навчальних закладах району Олімпійського тижня та Олімпійського уроку» з метою відзначення Дня фізичної культури та пропаганди здорового способу життя  10.09 2013 проведено Всеукраїнський Олімпійський урок, на якому учні дізналися про те, яке місце займали фізичні вправи у житті видатних людей, а також конкурс малюнків та цікаву вікторину.

На виконання розпорядження Президента України від 27.08.2013 №263/2013-рп,  2013 -2014 навчальний рік розпочато 2 вересня о 9 год. Всеукраїнським телевізійним уроком, присвяченим 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Метою проведення першого уроку є пізнання учнями постаті Великого Кобзаря, актуальність його творчості; виховання любові до рідного краю; пробудження національної самосвідомості; патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ, Батьківщину; узагальнення знань з історії та культури українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів; формування готовності здобувати якісну освіту і добрими справами збагачувати Батьківщину.

Проминуло літо непомітно,
В спогадах лишивши теплий слід.
Світлий вересень скликає знову в школу
Галасливих своїх дітлахів
І до книжки, до знань закликає,
 Щоб учився тут кожен й мужнів...

Такими словами розпочався День знань у нашій школі.

Фото: заміна. Фото: заміна.

Вітаємо

з

Днем знань!

Президент України Віктор Янукович привітав учнів навчальних закладів, педагогів та їх батьків з Днем знань та початком нового навчального року.

"Сьогодні перед мільйонами наших співгромадян привітно відкривають свої двері навчальні заклади. Під керівництвом мудрих і досвідчених наставників ви будете отримувати безцінні знання та вміння, опановувати майбутніми професіями, закладати основи своєї самостійного життя", - йдеться в поздоровленні Януковича, опублікованому на сайті президента в суботу вранці.

"Сучасний світ вимагає від людини глибоких знань і широкої ерудиції, готовність до стрімких змін і самовдосконалення. Підкреслюю, що від вашої старанності, працьовитості та цілеспрямованості буде залежати не тільки ваш успіх, але і доля завтрашньої України", - зазначив президент.

24 серпня - День Незалежності України

23 серпня - День Державного Прапора України