П`ятниця, 23.08.2019, 14:07

Пришкільний табір

Великий філософ давнини Сократ якось сказав: "Якщо ти достатньо розумний, то варто подбати про своє здоров'я, бо здоров'я - це не все, але без здоров'я - усе ніщо."

День здоров'я 03.06.2014 р. пройшов цікаво, змістовно, а головне - з користю для душі і тіла.

Гумор, сміх, усмішка - гарні веселі слова. З ними людина стає бадьорішою, навіть здоровішою.

2 червня вихованці табору спробували розкрити ці поняття в ході декламування гуморесок, розігрування цікавих сценок, діалогів, складання кумедних ситуацій.

Діти - найцінніше, що є для кожної матері, родини, школи, країни.

І от саме 1 червня, у День захисту дітей, відбулося відкриття пришкільного табору з денним перебуванням "Світанок".

Стомлені шкільними буднями, школярі з неприхованою цікавістю чекають від перебування у таборі багато веселого, нового і незвіданого.