П`ятниця, 18.01.2019, 21:46

Пам'ятні дати

Вітаємо Вас на сайті Лажівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів!

З нагоди 100-річчя з дня народження видатного письменника, педагога В.О. Сухомлинського в закладі освіти було організовано тематичні бесіди, виставку літератури, бібліотечну годину та годину спілкування, об'єднані спільною назвою - "Серце віддаю дітям".  Фото: заміна.

Фото: заміна. Багата та земля, що народжує філософів і поетів. Саме такою є Україна, яка дала стільки талантів. А один із найвизначніших серед них - Григорій Савич Сковорода.

15 червня педагогічний колектив переглянув художній фільм "Тіні забутих предків", в якому головну роль зіграв український актор Іван Миколайчук.  Фото: заміна.

25 лютого – 145 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-​Квітки) видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки, . У школі  було організовано книжкову виставку, проведено конкурс малюнків серед учнів 5 - 7 класів до творів Лесі Українки.

22 жовтня видатний український поет, перекладач, дійсний член НАНУ, голова Українського фонду культури, активний громадський та політичний діяч, Герой України Борис Олійник відзначив своє славне 80-річчя. Про це учні школи дізналися, ознайомившись з інформаційним бюлетенем. Наші вітання і найщиріші побажання шановному ювіляру!

В один день з Ліною Костенко, 19 березня, громадськість відзначила 120 - річчя з дня народження Максима Тадейовича Рильського -  видатного поета, перекладача, публіциста, культурно-громадського діяча. У зв'язку з цим у школі було організовано виставку книг видатного майстра слова і проведено конкурс учнівських рефератів. Кращим знавцем і прихильником творчості М. Рильського стала Савчук Діана, учениця 8 класу.

Серед плеяди сучасних митців слова яскравою зіркою сяє ім'я Ліни Василівни Костенко - видатної поетеси, громадського діяча, борця за справедливість та незалежність. Учні нашої школи щиро привітали ювілярку з її 85-річчям, "відвідавши" літературну вітальню "На гостинах у Ліни Костенко".   Фото: заміна.

22 листопада у приміщенні школи відбувcя Урок пам'яті, присвячений жертвам голодомору 1932-1933 рр.

Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічного прокляття, посланого на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам'ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок.

Хто з нас не читав "Зачарованої Десни", не палав співчуттям до героїв кіноповісті "Україна в огні"? Їх автор - Олександр Петрович Довженко - у вересні святкував би 120-річний ювілей! Більше інформації про цю талановиту людину учні почерпнули зі шкільного інформаційного вісника.

Щедра на таланти українська земля відзначала 140-й день народження свого славного сина - Марка Черемшини. З цієї нагоди школярі відвідали виставку-знайомство "Марко Черемшина - співець Гуцульщини".

Спілкування для кожної людини є своєрідним джерелом знань, досвіду, пізнання. Для школярів ЗНЗ година спілкування пройшла під назвою "Буковинський Соловій" і була присвячена 180-річчю від дня народження видатного західноукраїнського письменника Юрія Федьковича.