П`ятниця, 18.01.2019, 21:47

Золоті роки.

Як ішли ми дружно,

Юні першачки.

23 травня  у школах України стартувала ДПА-2014.

Відкрив цю важливу подію предмет українська мова. Одинадцятикласники працювали над переказом, який мав назву "Війна закінчилася".

Фото: заміна. Сьогодні свято входить в кожен будинок, і радість до людей з ним приходить услід. Ми поздоровляємо всіх з великим днем, з днем нашої слави, з Днем Перемоги!

7 травня 2014 року в урочищі "Новики" в Поповецькому лісовому масиві відбувся XII районний чемпіонат з техніки спортивного туризму, де команда нашої школи посіла ІІІ загальне місце серед шкіл району.

Щиро вітаємо переможців!

Наш календар багатий на дати: святкові, пам'ятні, трагічні. До останніх належить і 26 квітня, яке далекого 1986 року позначилось на житті не тільки кожного українця, а й жителів усієї планети.

Про події, які сколихнули світ у ніч з 25 на 26 квітня, про героїзм та мужність ліквідаторів цієї страшної катастрофи у школі було проведено заходи:

• учнівські повідомлення;
  • конкурс малюнків;
  • конкурс учнівських творчих робіт на тему "Збереження пам'яті Чорнобильських подій".

Пропонуємо ознайомитися з роботою-переможцем (Проказюк Лада, учениця 7 класу)

24 квітня в школі було проведено День цивільного захисту. Учні подивилися навчальний відеофільм, тренувалися в проведеннні евакуації на випадок надзвичайних випадків, ознайомилися із приладами, пристроями і засобами цивільного захисту. Цікаво пройшла гра з пошуку предметів за допомогою карти.

Про те, як проходив День ЦЗ в школі, можна подивитися на фото.

22 квітня 1970 р у США вперше відсвяткували День Землі. Відтоді все людство в квітні відзначає цю подію. Наша школа теж не залишилася байдужою, тому учні 6 класу разом із завідуючою сільською бібліотекою Іващук О.В., вчителями біології Гуменюк Л.В. та географії Гринчук О.А. провели інтелектуальну гру "Щасливий випадок". Учасники зрозуміли всю важливість збереження рідної землі, адже життя на ній має продовжуватися тисячоліттями.

Бережімо, люди, землі, води, кожну квітку в лузі, кожне деревце. Не стань вбивцею краси природи! Пам'ятаймо про це!

17.04.2014 р. відбулося засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Було розглянуто та обговорено методичний супровід проведення ДПА в ЗНЗ у 2013/2014 н. р.; відзначення пам'ятних дат, зокрема 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря; результативність і недоліки роботи вчителів-предметників щодо навчально-виховного процесу; про формування нормативної бази щодо викладання предметів суспільно-гуманітарного напряму в 6 класі за новою програмою.

9 квітня в рамках відзначення 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбнриків для учнів 5 та 8 класів було проведено бібліотечний урок на тему "Уклін живим- загиблим слава!"

Учнівський та педагогічний колектив щиро дякує сільському бібліотекарю Ользі Іващук за плідну співпрацю.

Веселки барвами засяє

На сході сонечко з небес -

Весь світ на радощах співає:

"Христос Воскрес! Христос Воскрес"

04.04.2014 року у школі було організовано виставку великодніх композицій серед учнів 5-11 класів. Кожен виріб вразив своєю оригінальністю, технікою виконання та своєрідністю бачення прекрасного.

Лютий-березень     Грудень-січень  Жовтень-листопад   Серпень-вересень