П`ятниця, 18.01.2019, 22:27

новини (2012-2013 н.р.)

Вітаємо

з Днем Конституції України

"1996 року Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю народу і спираючись на споконвічне прагнення українського державотворення, прийняла Основний Закон - Конституцію України, яка стала реальною і дієвою підвалиною розбудови незалежної демократичної  правової держави - повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

...Ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почувалися захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити, що Україна стала незалежною державою. "

Профспілка працівників освіти і науки України

21.06.2013 року відбувся звіт директора школи про проведену роботу за 2012 - 2013 навчальний рік.

Ура! Канікули!!!

Якось незвично тихо стало у класах та шкільному майданчику... Віднедавна завершив свою роботу пришкільний табір з денним перебуванням "Світанок". Діти весело, цікаво та з користю  провели час, а тепер і далі продовжуватимуть оздоровлюватися  в інших таборах відпочинку або зі своєю родиною.

Приємного відпочинку!

1 червня - випуск учнів 11 класу.

27 травня розпочав роботу пришкільний табір з денним перебуванням "Світанок". Про відпочинок та оздоровлення дітей в ньому можна дізнатися тут.

Фото: заміна. У школі розпочалась державна підсумкова атестація для учнів випускних класів. Бажаємо їм успішно скласти іспити та отримати задоволення своїми результатами.

Свято останнього дзвоника завжди урочисте і хвилююче. Адже випускаємо у світ своїх учнів-пташенят у самостійне життя. Який шлях вони оберуть? Чи будуть гарними синами й доньками своєї рідної школи? Бажаємо одинадцятикласникам реалізуватися в житті, досягти гарних успіхів. Учням 1-10 класів - відпочити й оздоровитися в пришкільному таборі "Світанок", веселих та радісних канікул.

Вітаємо

учнів 9 класу-призерів конкурсу "Кришталева сова":

Зайшлу Дарину - диплом ІІ ступеня;

Поліщук Олександру - диплом ІІІ ступеня;

Мазурка Олександра - диплом ІІІ ступеня.

Бажаємо в подальшому творчих успіхів та ще кращих досягнень!

"Героїв мало вже лишилось,
Покрила скроні сивина,
А щастя у серцях з'явилось,
Лише в душі гримить війна..."

Ідуть роки, але війна не забувається. Знову і знову озивається вона у свідомості поколінь, тривожить уяву, змушує замислюватися над трагедією і подвигом нашого народу.

День Перемоги - це величне свято усієї держави. Ми, молоде покоління, повинні вшановувати пам'ять тих, хто загинув, повинні віддячувати тим, хто залишився живий, ми маємо зробити все необхідне, щоб подібне лихо ніколи не повторилося.

26.04.2012 р. в Лажівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено реквієм "Пташина знов повернеться у небо, і квітка знов цвістиме на землі". Учні школи підготували повідомлення про події, які відбувалися в ніч з 25 на 26 квітня 1986 р., а також ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС.

> Фото: заміна.

25.04.2013 р. відбувся екологічний брейн-ринг, який провели вчитель біології Гуменюк Л.В. спільно з сільським бібліотекарем Іващук О.В. Команди "Екологи" та "Позитив" показали гарні знання про флору та фауну рідного краю.

24 квітня проведено день цивільної оборони в школі

Працівники та учні нашої школи взяли участь у проведенні шорічної акції "За чисте довкілля". Прибрали і впорядкували прилеглу до школи територію, біля пам'ятника загиблим односельчанам, спортивний майданчик, ліквідували стихійні смітники, посадили дерева і кущі.   (подивитися фото)

12.04.2013 р. учні школи взяли участь у районній виставці писанкарства "Подільська писанка". Робота Мазурка Олександра зайняла почесне друге місце.

21 учень 1-9 класів, які захоплюються природничими предметами, взяли участь у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі "Колосок - весняний - 2013". Діти не лише спробували застосувати знання, здобуті в школі, але й довідалися багато нового та цікавого про навколишній світ. Успіхів Вам і нових звершень у 2013 році! Фото: заміна.

10.04.2013 р. Лажівська ЗОШ І-ІІІ ступенів приймала районний семінар практичних психологів. Учасників семінару привітали директор школи Гринчук Л.О., заст. директора з навчально-виховної роботи Яроцька О.В. та учні.
Розглядалося питання "Психологічний супровід обдарованих та здібних дітей різних вікових категорій з метою розвитку творчої уяви як передумови формування креативності". Досвідом роботи по даному питанню ділилися практичні психологи Гречка М.О. (Староостропільське НВО), Мордюк Л.П. (Сахновецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Бондар Г.Г. (Стецьківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Божок Л.В. (Лажівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Крім того, педагоги ознайомилися з електронними посібниками, створеними практичними психологами району.
Підсумувала роботу семінару Методист РМК Лошак Н.Р.

19.03.2013 р. було проведено годину психолога для учнів 9-10 кл., на якій учениця 9 класу Зайшла Д. представила свою презентацію "Що таке дружба?". Жваве обговорення теми, відгуки про роботу, розуміння понять "дружба", "закоханість", "кохання" - все це мало місце під час обговорення презентації.

Учні початкових класів брали участь у конкурсі дитячої творчості "Безпечна країна очима дітей", який проводив журнал "Жирафа Рафа". Діти виготовили аплікацію "Лісова школа. Жирафа Рафа запрошує лісових звірят до школи" Фото: заміна.

1,   2,  3,  4.