П`ятниця, 23.08.2019, 13:52

Весело всміхається травень,

бо скінчилась навчання пора,

і зібралась на дзвоник останній

вся весела шкільна дітвора.

18 травня у школі було проведено День вишиванки.

До Дня Європи у школі відбулася заочна подорож європейськими країнами, які презентували учні 5 - 8 класів. Оригінальним був виступ шестикласників, які представляли країну Польщу.

16 травня сільська бібліотека на деякий час перетворилася на казковий майданчик. Учні 6 класу з класним керівником та бібліотекарем Іващук О.В. здійснили чарівну мандрівку країнами Європи та казками цих країн. Подорожуючи казкольоті, діти відвідали чотири країни:Францію, Німеччину, Данію та Швецію. Непомітно минув час,всі повернулися щасливими та радісними з солодкими подарунками.

До Всеукраїнського Дня матері сільський бібліотекар Іващук О.В. запросила учнів 5 класу на урок доброти "Весна і мама - дві краплини сонця", щоб поговорити про найріднішу, наймилішу, найдорожчу людину. Під час заходу діти читали вірші про маму, дізналися історію виникнення цього свята. Родзинкою уроку доброти було підписання для кожної мами дипломів "Найкраща мама".

Для озеленення пришкільної території ТОВ "Енселко - Агро" надало 25 молодих дерев яблунь. Старшокласники відразу дружно взялися за посадку майбутнього саду.

Учні та працівники школи вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

27 квітня у школі проведено День цивільного захисту. Учні та працівники школи брали участь у змаганнях, "рятували" потерпілих, змагалися у вікторині "Надзвичайні ситуації".

26 квітня - це найтрагічніша дата в історії нашого народу. Адже цього дня 1986 року сталася жахлива подія - вибух атомного реактора на Чорнобильській АЕС. Пам'ять знову і знову повертається до тієї страшної дати, коли жменька пожежників під керівництвом лейтенантів внутрішньої служби Володимира Правика та Віктора Кібенка через чотири хвилини після аварії вступили в жорсткий і смертельний поєдинок з розбурханою атомною стихією. Більш конкретно про події цього лиха розповіли учні 6 класу на лінійці - реквіємі "Чорнобиль: наш біль і наш гріх".

З метою популяризації здорового способу життя, формування безпечної поведінки, розвитку життєвих навичок збереження власного здоров'я та здоров'я оточуючих 21 квітня у приміщенні районного кінокультурного центру відбувся Всеукраїнський фестиваль - конкурс учнівських колективів "Молодь обирає здоров'я". Нашу школу презентувала команда "Пульс" у складі учнів 8,6 класів (керівники команди - Гуменюк Л.В. і Простапюк О.О.). Учасників фестивалю було нагороджено грамотою та солодощами.

Сьогодні, 14 квітня, учні 5-8 класів нашої школи з вчителем біології завітали до сільської бібліотеки  на екологічно-пізнавальну годину "Все в природі має свою душу", яку проводила  Іващук О.В.. З жвавим інтересом діти не тільки слухали про екологічні проблеми довкілля, дбайливе ставлення до навколишнього світу, а й активно брали участь у пізнавальній грі "Поле чудес". Під час гри учні дізнавалися про цікаві факи з життя ссавців, комах, птахів, рослин. Не залишилися без дитячої уваги і присутні на заході гості: ручна чілійська білка та двоє чарівних цуценят. Також на заході працювала книжкова виставка "Живе обличчя моєї душі".

Сьогодні, 10 квітня, учні та вчителі нашої школи долучилися до естафети - ознайомлення з "Книгою пам'яті та звитяги" Старокостянтинівського району. Вихованці ознайомилися з іменами героїв нашого району та села, які захищали цілісність нашої України, згадали й інших воїнів-односельців, про яких не написано на сторінках книги. Кожен, хто гортав сторінки книги замислювався над головними  цінностями життя. Безперечно, такі заходи формують в дітях любов до Батьківщини, почуття патріотизму, бути готовими у будь-який час стати на захист своєї землі. Ми віримо, що війна на Сході скоро закінчиться, і в Україні настане мир та спокій!

Волонтерський загін "Турбота" та "Спадкоємці Перемоги" долучилися до благоустрою території біля обеліска загиблим воїнам - односельцям.

10 квітня у школі проходила виставка Великодніх композицій "Христос Воскрес, воскресне Україна". Виготовлені композиції нагадали усім, що незабаром одне знайбільших християнських свят - Великдень. Переможцями в різних номінаціях стали роботи учнів 5,6,8 класів.

23.03.2017 року відбулося засідання вчителів природничо-математичного циклу, на якому було проведено педагогічний консиліум за темою"У пошуках іноваційних технологій розвитку інтелектуальних здібностей учнів". Також були обговорені завдання для проведення ДПА з хімії у 9 класі.  Фото: заміна.

Далі