П`ятниця, 23.08.2019, 13:22

новини

23 квітня у школі проведено День цивільного захисту. Саме з напруженою ситуацією, яка склалася у країні, це питання є особливо актуальним. Учні і працівники школи переглянули фільми про надзвичайні ситуації, брали участь у змаганнях, "рятували" потерпілих, "гасили" пожежу. Свої думки школярі висловили у стіннівках на дану тематику.

Фото: заміна. "Земля - сльозинка на щоці Всесвіту" - під такою назвою пройшов екологічний турнір знавців природи в Лажівській сільській бібліотеці. Його учасниками були учні 7, 8 класів місцевої школи. З правилами поведінки в довкіллі ознайомила дітей вчитель біології Гуменюк Л.В. Учні поповнили свої знання про тварин і рослин в таких конкурсах як: "Загадки від Мудрої Сови", "Склади прислів'я", "Ерудит", "Конкурс капітанів". Брали активну участь і в вікторині"Птахи наші друзі". Під оплески і сміх пройшов конкурс "Пантоміма", де учні майстерно без слів показували повадки тварин. По закінченні діти ознайомились з книжковою виставкою "Стежками рідної природи". Повчально пройшов турнір. Учні дізналися багато цікавих фактів з життя рослин та тварин, усвідомили, що любити природу - це означає вивчати її, спостерігати, берегти все живе.

Одним з пріоритетних завдань сучасної освіти є здоров'я і безпека школярів. У звязку з цим у період з 20 квітня по 24 квітня у закладі проходить Тиждень безпеки дитини.    Фото: заміна.

Хай мир у серці Вашому панує.

Хай ангел Божий щастя Вам дарує.

Ісус Христос - здоров'я шле з небес.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Фото: заміна. Стало традицією напередодні Великодніх свят у школі проводити виставку - конкурс учнівських композицій. Переможцями в різних номінаціях стали роботи учнів 5,7,8 класів.

Традиційно на підтримку воїнів АТО працівниками школи та учнями було сформовано Великодній кошик. Нехай цей невеличкий подарунок нагадає нашим захисникам про домашнє тепло і турботу.  Фото: заміна.

Фото: заміна. Конкурс "Левеня" запросив учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати взяти участь у щорічному Всеукраїнському фізичному конкурсі. Частина учнів 8 класу нашої школи вирішили перевірити свої знання і інтуїцію, помірятися силами з ровесниками з усієї України і із захопленням і задоволенням виконували завдання конкурсу.

Природа вражає, надихає, лікує... Тому людина повинна піклуватися про неї, бути екологічно вихованою, примножувати її красу, дбати про чистоту природи. Педагогічний колектив нашої школи долучився до акції "Чисте довкілля", під час якої було побілено дерева та паркан, окультурено клумби, прибрано сміття.

Учитель доти залишається учителем, доки відчуває себе учнем, тобто продовжує навчатися, підвищує свій професійний рівень, і, зрештою, складає іспити. Своєрідним іспитом для педагогів, в ході якого вони підвищують (підтверджують) кваліфікаційну категорію, є атестація. 25 березня відбулося засідання атестаційної комісії Лажівської ЗОШ ІІ - ІІІ ступенів. Шляхом таємного голосування було вирішено підтвердити категорію "спеціаліст вищої категорії" вчителя хімії Л.Ярощук та тідтвердити 8 кваліфікаційний розряд вчителя фізичної культури М.Кіри; встановити І кваліфікаційну категорію вчителя географії О.Гринчук та вчителя англійської мови Н.Швець. Щиро вітаємо колег і зичимо подальшого кар'єрного зросту!

Посатиди сад - це справа корисна і благородна. А якщо цей сад посадили учні своїми руками, то це удвічі приємніше. Хочеться сподіватися, що молоді деревця невдовзі заквітнуть і приноситимуть плоди не одному поколінню учнів.

Весна, яка у цьому році не забарилася, вимагає, щоб усе навкруги стало по-весняному свіжим, чистим, ошатним, святковим. Саме тому школярі дружно взялися за прибирання території школи. Закипіла робота у шкільному саду, на ділянці, стадіоні, узбіччі поблизу школи. Доглянуті дерева "усміхнулися" білими сорочками, а чисте довкілля чекає теплого весняного дощу, який напоїть усе навкруги життєдайною вологою.  Фото: заміна.

На завершення тижня, 14 березня,  у козацькому молодечому двобої змагалися дві команди - "Динаміт" (збірна учнів 5 та 8 класів) і "Козачата" (7 і 9 класи). Завдання на кмітливість, швидкість, силу, витривалість виявили, що зростає гідне козацьке майбутнє нашої України. Особливо зацікавили вболівальників конкурси "Заплети косу" та "Танок козака". За підсумками суворого журі ( учні 11 класу) перемогла "дружба" .  Фото: заміна.

Своєрідним виявом національної гідності та свідомості українців є дотримання народних звичаїв та традицій. Як доказ цьому, маленькі українці нашої школи продемонстрували 12 березня свої вишиванки, які є частинкою національного одягу українців.  Фото: заміна.

З 10 березня по 14 березня у нашій школі відбувалися заходи до тижня "Козацькому роду нема переводу". Розпочато тиждень вікториною "Пізнай історію козацтва", в ході, якої школярі поглибили знання з історії козацтва, про життя і побут Запорізької Січі.

Вітаємо Вас зі святом Весни!
Щиро бажаємо весняної повені щастя, натхнення, любові, оновлення, процвітання, віри… Віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане. Віри в людей – вони переважно є добрими. Віри в себе – це є запорука успіху.

04 березня 2015 року було проведено урочисту лінійку до 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького. Учні школи взяли активну участь у даному заході.

Грудень-лютий