П`ятниця, 23.08.2019, 12:52
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Школа активних, творчих, кмітливих

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 167
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

методичні знахідки вчителів

Вітаємо Вас на сайті Лажівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів!

 

 

 

Хімія. Контрольні роботи з поелементним аналізом. 9 клас. Допоміжний матеріал

Автор: Н. Р. Вовнянко, Н. А. Дух, Ю. М. Мельник, Л. А. Ярощук, В. В. Чернега, Н. М. Нестечук - творча група вчителів хімії Старокостянтинівського району.

Посібник містить завдання для оцінювання навчальних досягнень учнів з хімії у 9 класах загальноосвітньої школи за новою програмою з поелементним аналізом. Його можна використовувати для уроків контролю знань. Пропоновані різнорівневі завдання відповідають чинній навчальній програмі, державним вимогам та віковим особливостям школярів.

2017 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"

Записник юного хіміка

Автор: Ярощук Л.А..

Посібник дасть змогу учням одержати біографічні відомості про вітчизняних вчених-хіміків. Цікавинки, загадки підібрані з метою викликати інтерес школярів до предмета. Матеріал "записника" цікавий, доступний, пізнавальний, відповідає віковим особливостям дітей. Може бути використантй і вчителями, і учнями для самоосвіти та індивідуальних занять.

2017 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"

Педагогічний програмний засіб "Геометрія. 9 клас"

Автор: Жулкевський В.К.

Даний програмний засіб створений для тих, хто бажає навчатися розв'язувати задачі з геометрії в 9 класі за новою програмою. 

Засіб можуть використовувати і вчителі геометрії на своїх уроках.

Електронний посібник "Екологія. 11 клас"

Автор: Гуменюк Л.В.

Посібник містить теоретичні відомості з екології, ілюстрований матеріал, відеоролики, тестові завдання та контрольні роботи.

Посібник створено відповідно до чинної програми, може бути використаний учнями та вчителями для підготовки до навчальних занять з предмету

2015 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"

Хімічна абетка

Автор: Ярощук Л.А.

Посібник створений у формі «Хімічної абетки», що дасть змогу учням одержати початкові відомості  про науку хімію. 

Яскраве оформлення, цікавинки, віршики та загадки підібрані з метою викликати інтерес школярів до предмета. 

Матеріал «Абетки» цікавий, доступний, пізнавальний, відповідає віковим особливостям дітей (5-6 клас). Може бути використаний і вчителями, і учнями для самоосвіти та індивідуальних занять.

2015 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"

Практикум "Історія України. 7 клас"

Автори: Гринчук Л.О., Гринчук О.А.

Навчальний посібник створений на основі нового державного стандарту, відповідно до нової програми з історії для учнів 5-9 класів. У посібнику вміщено матеріали для практичних занять, які передбачені новою програмою викладання історії.

Посібник включає дидактичні розробки 6 практичних занять, для кожного з яких визначено державні вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учнів. Практичні заняття мають єдину структуру, ґрунтуються на впровадженні діяльнісного і компетентнісного підходів до викладання історії. 

Посібник рекомендовано вчителям для використання під час проведення практичних занять на уроках історії у 7 класі у процесі викладання курсу «Історія України. 7 клас».

2015 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"

Електронний посібник "Географія материків і океанів 7 клас"

Автор: Гринчук О.А

Посібник містить теоретичні відомості з курсу географії материків та океанів 7 клас, ілюстративний матеріал, відеоролики і тестові завдання для самоперевірки.

Посібник створено відповідно до нової  програми, може бути використаний учнями 7 класу для підготовки до уроків та позакласних занять.

Практикум з курсу за вибором "Основи медичних знань" для учнів 8 (9) класів

Автор: Гуменюк Л.В.

Посібник містить календарно-тематичне планування та розробки практичних занять з курсу за вибором "Основи медичних знань".

Практикум призначений для вчителів біології та учнів

2014 року дана робота зайняла ІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"

Електронний посібник "Інформатика, 5 клас"

Автор: творча група вчителів інформатики Старокостянтинівського району

Посібник складено у відповідності до чинної програми з інформатики для 5 класу.

Матеріали електронного посібника стануть у нагоді вчителям та учням для підготовки до уроків, позакласних заходів, самоосвіти та індивідуальних занять.

2014 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 

Електронний посібник "Астрономія. 11 клас"

Автор: Кручок В.М.

В електронному посібнику « Астрономія» 11 клас подано теми всіх уроків, які вивчаються в 11 класі. Після кожної теми є тести. Щоб перейти до тестів потрібно натиснути кнопку « Перевір себе», натискаючи на варіанти відповідей з’являється напис « правильно» або « неправильно». Посібник призначений для учнів, батьків, вчителів. 

2014 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування"

Електронний посібник "Географія. 6 клас".

Автор: Гринчук О.А.

Посібник містить теоретичні відомості з курсу географії, ілюстративний матеріал і тестові завдання для самоперевірки.

Створено відповідно до чинної програми, може бути використаний учнями 6 класу для підготовки до уроків та позакласних занять.

Електронний посібник "Світова література, 6 клас"

Автор: Рура Р.О.

Посібник складено у відповідності до чинної програми зі світової літератури для 6 класу.

Матеріали електронного посібника стануть у нагоді учням для підготовки до уроків, позакласних заходів, самоосвіти та індивідуальних занять.

2014 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 

Електронний посібник "Фізика. 9 клас"

Автор: Жулкевський В.К.

Посібник створений для допомоги учням в самопідготовці до тематичного обліку знань, а також може бути використаним і вчителями фізики під час уроків.

Відповідає чинній програмі з фізики для 9 класу.

2014 року дана робота зайняла ІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 


Електронний посібник "Алгебра і початки аналізу. 11 клас. Академічний рівень"
Автори: творча група вчителів математики Старокостянтинівського району, керівник - Жулкевський В.К.

 
Електронний посібник містить теоретичний та практичний матеріали курсу алгебри і початків аналізу 11 кл. академічного рівня.Відповідає Програмі з математики 10-11 класів (академічний рівень), 2011 р. Призначений для підготовки та самопідготовки учнів до виконання письмових робіт з усіх тем курсу, також посібник буде корисним і для вчителів математики.

2011 року дана робота зайняла І місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 
Електронний посібник "Фізика. 7 клас"
Автор: Жулкевський В.К.

Зміст матеріалу електронного посібника відповідає чинній програмі з фізики. Можуть використовувати як учні-семикласники, так і вчителі фізики. Посібник містить теоретичний, практичний та наочний матеріал, а також додатки із табличними величинами.

2012 року дана робота зайняла І місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 
Електронний довідник "Фізика. 8 клас"
Автор: Жулкевський В.К.

Електронний довідник містить теоретичний матеріал курсу фізики 8 класу у вигляді означень та пояснень. Відповідає діючій програмі з фізики для 8 класу.
Призначений для підготовки та самопідготовки учнів до тематичного оцінювання з усіх тем курсу, також посібник буде корисним і для вчителів фізики.


2012 року дана робота зайняла І місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 
 
Фізика. 7-9 класи. Збірник задач та запитань
Автор: Кручок В.М.

Посібник містить якісні, кількісні та графічні задачі  з усіх тем, що вивчаються в курсі фізики 7 - 9 класів і призначений для практичного використання вчителями та учнями на уроках фізики та для виконання домашніх завдань.

У посібнику після кожної  задачі  в дужках подана до неї відповідь. 

 

Дидактичні матеріали з алгебри та початків аналізу для 11 класу (академічний рівень)
Автори: Кручок В.М., Коротун М.В.

 

Посібник містить вправи з алгебри для 11 класу загальноосвітніх шкіл. Призначений для використання на уроці, домашньої роботи,  самостійної роботи учнів, підготовки учнів до контрольних робіт.

Даний посібник містить тексти контрольних робіт згідно програми для 11 класу академічного рівня.

 Розрахований на вчителів математики , учнів 11 класу.

 

 Електронний посібник  
"Подорож країною Етика"

  Автор - Рура Р.О.

Електронний посібник побудований у формі подорожі чарівною країною Етикою, що має за мету викликати у школярів інтерес до предмета, його специфіки, сформувати стійкі моральні цінності та моральну культуру майбутнього громадянина нашої країни.
Крім того, матеріал посібника підібраний таким чином, щоб учні могли самостійно поглиблювати знання, здобуті на уроках, а також застосовувати ці знання, виконуючи тестові завдання.


2012 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 
 
 
Українська література. "Погляд у сучасність"
Автори-упорядники: Рура Р.О., Яроцька О.В.

 

Посібник створено відповідно до Програми факультативного курсу для 10-11 класів загальноосвітніх  навчальних закладів «Сучасна українська література» (автори: В. Пахаренко, Н. Пахаренко,  О. Месевря, С. Січкар),  яка має за мету доповнити основний курс вітчизняної літератури, де сучасному письменству приділяється  недостатньо уваги. Також  внесено імена тих авторів, чия творчість є неоднозначною, оригінальною та епатажною.

 

Електронний посібник "Українська література. 11 клас"
Автори-упорядники: Рура Р.О., Яроцька О.В.

 

У посібнику зібрано біографічні відомості про письменників, їхні твори для обов'язкового вивчення та тестові завдання для самоперевірки. Посібник складений у відповідності до Програми з української літератури для 10-11 класів (академічний рівень); укладачі М.Г.Жулинський, Г.Ф.Семенюк та ін.
Адресований вчителям-словесникам та учням 11 класу.


2011 року дана робота зайняла І місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 
Електронний посібник "Іменник. 6 клас"
Автор-упорядник - Яроцька О.В.

Пропонований електронний посібник у доступній формі містить матеріал про самостійну частину мови - іменник, який вивчається у 6 класі. 
Теоретичний матеріал ілюструється прикладами, закріплюється вправами розвивального характеру, які сприяють глибшому та активному засвоєнню знань учня, розвитку памяті, уваги, умінню аналізувати та зіставляти мовні явища.


 
2012 року дана робота зайняла ІІІ місце в обласній педагогічній виставці "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування" у конкурсі на створеня кращого електронного посібника. 
 
Пошук

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz