П`ятниця, 18.01.2019, 22:47

Макуш
Валерія Анатоліївна
Президент учнівського самоврядування

Унівське самоврядування сприяє формуванню учня як особистості, надає можливість кожному реально оцінити свої можливості, вчить відповідальності за доручену справу, знаходити правильне рішення, долати труднощі, а найголовніше - вчить знайти своє місце  у соціумі.

Ібрагімова
Емілія Сергіївна
Міністр внутрішніх справ

Дбати про дисципліну і порядок, здійснювати контроль за відвідуванням учнями уроків, дотриманням  Статутних вимог, слідкувати за чергуванням по школі та класних  кімнатах - моє першочергове завдання.

Доманська
Христина Юріївна
                                                   Міністр милосердя
 У школі формується наш духовний світ, впевненість у своїх силах, віра у те, що здолається будь-яка перешкода. Саме тут, у школі, кожен зможе оцінити свої можливості і  самореалізуватися у майбутньому. Наше міністерство намагається "посіяти зерники доброти" у кожному дитячому серці.

Кручок
Катерина Сергіївна
Міністр освіти

Навчання - це наполеглива праця над самим собою, це тривалий і важкий шлях до пізнання нового та цікавого, виховання високих моральних якостей,  формування цілеспрямованого громадянина здатного до свідомого вибору. Ми проводимо інтелектуальні вечори, наукові тижні та допомагаємо в організації олімпіад та різноманітних інтелектуальних конкурсів.

Агафонов
Максим Олександрович
Міністр охорони здоров’я

Ми вирішуємо всі спортивні питання у нашому закладі, проводимо багато цікавих ігор, спортивні вечори, бесіди про здоровий спосіб життя.

Хамаматова
Зоряна Мурадівна
Міністр культури та відпочинку

Ми інформуємо учнів, вчителів та батьків про всі події, які відбуваються у школі, організовуємо проведення різноманітних конкурсів, змагань, загальношкільних свят, вечорів, тематичних виставок.

Кудімов
Максим Сергійович
Міністр праці
Під керівництвом мого міністерства здійснюються виставки декоративно-прикладного мистецтва, щоденне прибирання по класах, а щопятниці - генеральне прибирання. Ми стежимо за санітарним станом у школі, організовуємо роботу на пришкільній ділянці.